SKINSCRUBBER - ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie

SkinScrubber je technológia, ktorá sa používa na bezbolestný ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a vytláčania image.

Ide o moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebne prvky pokožky, vďaka čomu sa do pokožky výborne vstrebávajú olejovité a emulzné látky. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu (mikromasáž) a teplo.

SkinScrubber bezbolestne a šetrne čistí pleť a odstraňuje odumreté kožné bunky na princípe emulgovania (rozptyľovania) tuku a nečistôt z pórov a ich stieranie z pleti špachtľou. Je možné použiť ho ako náhradu alebo doplnenie mechanického, ručného čistenia.

Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu.

Póry a jemné vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, komedómy (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie.

Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia, hladšia a je pripravená vstrebávať účinné látky. Ošetrenie je veľmi príjemné a nebolestivé.

Indikácie

•Exfoliácia - odstránenie odumretých kožných buniek.                                                                                                 •Hĺbkové čistenie - bezbolestné a šetrné čistenie pleti.                                                                                              •Tonizácia (mikromasáž) - ultrazvuková mikromasáž a teplo, ktoré majú na ošetrované tkaniva intenzívne, pozitívne a biologické účinky. Stimulácia buniek a liftingový efekt.                                                                                                              •Intoferéza - jej pôsobením prenikajú aktívne látky do hlbšej vrstvy pokožky, čím sa zvyšuje účinnosť kozmetických prípravkov. Pri vpravovaní aktívnych látok sa používajú hydrofilné prípravky (caviar, collagen, liftingové a hydratačné séra). Pre ich správny účinok musíme vedieť, či sú ionizovateľné plusom alebo mínusom, aby sme nadstavili správnu polaritu. Týmto spôsobom zažehľujeme prípravky do pleti.

Kontraindikácie: Tehotenstvo, Srdcovo-cievne ochorenia, Kardiostimulátor, Epilepsia, Kožné ochorenia