Klasická a športová masáž

Masáž je spôsob návratu energie do tela i mysle, kedy sa s dôverou odovzdáte do rúk maséra a začínate relaxovať. Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly. Podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu, Zjednodušene povedané, vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na Vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva- napr. v oblasti šije, medzi lopatkami a krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny, alebo iného zranenia.

Hmaty klasickej masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvádzať usadene soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku. Čo je však možno najdôležitejšie: -celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nie len na telo, ale aj na psychiku.

Využite príležitosť dopriať si blahodarne uvoľňujúce účinky klasickej, alebo športovej masáže v trvaní buď 30 či 60 minút.

Kineziotejping

Kineziotejping je ošetrenie svalov a kĺbov pružnými rôznofarebnými páskami. Použitím kineziotejpingu  - docielime odstránenie rôznych zdravotných problémov. Tejpovacia páska stimuluje  a reguluje svalový tonus, pri ktorom dochádza k reflexnému ovplyvneniu kože, svalov, segmentov v oblasti nalepenej pásky pričom sa obnovuje fyziologická funkcia pohybového aparátu. Kineziotejping je účinný vo dvoch oblastiach: športovej a terapeutickej. V športovej oblasti kineziotejping zabezpečuje zlepšenie svalových a kĺbových funkcií, zlepšuje krvný a lymfatický obeh, podporuje samoliečebný proces tkanív. V oblasti terapeutickej napomáha v rehabilitácií, v pooperačných stavoch, ovplyvňuje svalový tonus (zníženie svalového napätia krvného tlaku vo svale) a podporuje odtok lymfy.

Detoxikačná medová masáž

Medová masáž je technika rúk, ktorá v spojení s medom pôsobí ako vysávanie, pumpovanie. Je vynikajúcou  relaxačnou, detoxikačnou a ozdravnou metódou, ktorá zanechá v človeku pocit ľahkosti, čistoty a osvieženia. Obnovuje prirodzenú detoxikačnu schopnosť organizmu, upravuje metabolizmus, zjemňuje a hydratuje pokožku.
Na medové masáže sa používa zahriaty med, je totiž ovela prijemnejši ako med studený, lepšie prenikne do kože, zahreje a vyživí pokožku.