Masáže a relaxácia

Masáž je spôsob návratu energie do tela i mysle, kedy sa s dôverou odovzdáte do rúk maséra a začínate relaxovať. Klasická masáž zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly. Podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu, Zjednodušene povedané, vďaka pravidelnej klasickej masáži sa pokožka na Vašom tele môže stať pružnejšou a môžete predísť bolestiam, ktoré bývajú dôsledkom stuhnutého svalstva- napr. v oblasti šije, medzi lopatkami a krížoch. Klasická masáž pomáha aj pri rekonvalescencii svalov a kĺbov po dlhom znehybnení v dôsledku zlomeniny, alebo iného zranenia.

Hmaty klasickej masáže udržiavajú svaly v dobrej kondícii, z kĺbov pomáhajú odvádzať usadene soli, ale môžu napríklad aj podporovať črevnú peristaltiku. Čo je však možno najdôležitejšie: -celkovo sa môžete cítiť lepšie, pretože masáž pôsobí nie len na telo, ale aj na psychiku.

Využite príležitosť dopriať si blahodarne uvoľňujúce účinky klasickej, alebo relaxačnej masáže v trvaní buď 30 či 60 minút.

Masáže ktoré poskytujeme:

Čokoládová masáž
                                                                                                                                                                                     Patri medzi perli masáži a skrášľujúcich procedúr. Je výborná na vyhladenie a skrášlenie pokožky, celulitídy, na získanie dobrej nálady, odplavenie troxických látok, či uvoľnenie stuhnutých svalov. Vďaka masáži a zábalu telo cez pokožku vstrebáva vitamíny, aminokyseliny, mineráli a antioxidanty.

Anticelulitídna škoricová masáž a hrejivý termozábal pre dokonalú postavu
                                                                                                                                                                        Anticelulitidny program je zameraný na rizikové partie, akými sú stehná, zadok, boky a bruško.

Kúru je vhodné absolvovať optimálne 2 až 3 krát týždenne. Po kúre sa vo viditeľnej miere spevnia ochabnuté sedacie svaly, stehna a bruško. Vďaka manuálnej lymfodrenážnej masáži sa odplavia škodliviny z Vášho tela. Pri masáži s prírodným škoricovým olejom sa začne proces vyhladzovania Vašej pokožky. Následne použijeme kvalitný prírodný termo zábal so škoricovým termo balzamom. Vaše nohy, boky, stehna a lýtka budú ako v hrejivej bavlnke. Po takomto kozmetickom ošetrení bude Vaša pokožka hladšia, zdravšia a pružnejšia.