Manikúra klasická

- Klasická manikúra ja starostlivosť o nechty a pokožku rúk, na dosiahnutie ich pružnosti a samozrejme mladistvého vzhľadu. Pôsobí decentne a navyše nechty posilňuje opakovaním nanášaním vrstiev lakov, čím ich vytvrdzuje a spevňuje.

- Nechty po manikúre nadobudnú pekný vzhľad, tvar a prestanú sa tvoriť zádery. Je tu možnosť výberu rôznych lakov, vzorov, ozdob a kamienkov na nechty. Záverečné ošetrenie kožičky olejčekom a masáž rúk pomôžu unaveným rukám sa uvoľniť a zjemniť pokožku najme v zimných mesiacoch.

- Manikúra klasická je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Japonska manikúra

-Japonská manikúra sa stala v posledných rokoch obrovským hitom. Je známa tým, že využíva prírodné spôsoby ako dodať nechtom hladkosť a vysoký lesk vďaka špeciálnym pastám. Tie vytvoria na nechtoch glazúru ,ktorá nechty ochrany pred štiepením a lámaním ,pretože v nich udržuje lipiny. Japonská manikúra tak nie je len vizuálne príťažlivá, ale aj efektívna najmä pri slabých nechtoch. Najlepšie je, že na ňu nepotrebuje žiaden lak a odlakovač, ktorý by nechty oslabil, ale len výživné pasty, leštičky a trochu času.

Francúzska manikúra

-Francúzska manikúra je známa na celom svete, pretože dodáva nechtom zdravý a pôvabný vzhľad. Dôvoď prečo sa Francúzska manikúra stala takým obrovským hitom a neodmysliteľnou súčasťou starostlivosti o krasu ženských rúk, je jej veľmi klasický a vkusný štýl. Francúzska manikúra je štýlový spôsob tvarovania nechtov a ich farbenia na ružový a biely odtieň pomocou buď laku, gél laku alebo gélu na nechty. Nechty sú zvyčajne sformované do oválneho tvaru, aby sa dosiahlo zjemnenie okrajov a sú nalakované, alebo natreté tenkou vrstvou svetloružového (gélu, laku, gél laku),zatial čo na špičky nechtov sa nanesie vrstva jasnej bielej farby.