Nechtový dizajn

Gél lak, nová éra v lakovaní

Revolučnou novinkou, ktorá prišla na trh asi pred 2 rokmi a teraz začína kraľovať sú gél laky. Sú to špeciálne laky, ktoré boli vyvinuté na baze gélu a aplikujú sa na vlastné prírodné nechty. Ide o prelom lakovania v manikúre. Prvou pre dámy, ktoré sa boja poškodenia vlastných nechtov gélom, alebo akrylom, dôležitou správou je, že tieto unikátne laky nepoškodzujú prírodné nechty.

Spevnenie prírodných nechtov (gélom)

Táto služba sa ponúka zákazníčkam, ktoré majú pekné a zdravé svoje prírodné nechty, ale nemajú ich natoľko pevné aby si vypestovali požadovanú dĺžku. Je to povrchová úprava nechtov, kde sa pomocou špeciálneho gélu spevňujú prírodné nechty, čím dosiahneme väčšiu tvrdosť nechtu a postupom času aj dĺžku. Takáto úprava nechtov výdrži minimálne 3 - 4 týždne.

Gélové nechty

Nechtový dizajn je jednou z možností, aby Vaše ruky vyzerali upravene. Ponúkame Vám modelovanie gélových nechtov na tip, alebo na šablónu, pripadne spevnenie vlastných nechtov pomocou kvalitných gélov. Výhodou gélových nechtov oproti akrylu je minimálny obsah kyselín 5-6%, akryl 65-100% a preto nepôsobia agresívne na nechtové platničky. Gélové nechty sú pružnejšie a pôsobia prirodzenejšie. Dajú sa upravovať do rôznych tvarov, oválne, mandľové, rovné, stiletto.

stiletto - je modelácia špicatých zdobených nechtov na šablónu gélom alebo akrylom. Takto upravene nechty pôsobia extravagantne a sú určené pre náročnejšie zákazníčky.

Dizajn nechtu - Nail art

- je  možné upraviť vďaka rôznym ozdobám, ktoré sa zalievajú do gélu - glitre, nálepky, hologramy, kamienky, vodolepky, pečiatky. Inou možnosťou je Nail-art - gélové nechty vyzdobiť farebnými gélmi, klasickým lakovaním. Nail-art je zdobenie, ktoré oživí Vaše nechty a pomôže im vyzerať upravene a zaujímavo. Vaše fantázie sa môžu odzrkadliť aj na Vašich rukách, tak prečo to neskúsiť?

  Doba trvania nechtového dizajnu je cca 1,5 - 2 hodiny.
WYSIWYG Web Builder